Europejska Akademia
Bezpieczeństwa i Ochrony

EUROPEAN SAFETY & SECURITY ACADEMY

biuro@szkoleniazbezpieczenstwa.pl

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czy moja procedura ma sens (warsztat)

2 października @ 11:00 - 12:30

65zł

Dlaczego powinieneś wziąć udział w warsztacie? Poznaj korzyści:

  1. Dogłębna analiza procedur: Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat kluczowego elementu systemów zarządzania, jakim są procedury oraz zrozumieją ich rolę w kontekście działań operacyjnych, w tym działań związanych z bezpieczeństwem.
  2. Zrozumienie rozliczalności: Warsztat pomoże w zrozumieniu znaczenia rozliczalności w kontekście norm międzynarodowych i polskiej adaptacji RODO.
  3. Analiza istniejących regulacji: Uczestnicy będą mogli dokładnie zidentyfikować istniejące rozwiązania, zrozumieć powiązania między różnymi rodzajami dokumentów (np. polityki, instrukcje, procedury) oraz zobaczyć, jak te dokumenty wpływają na praktyki w ich organizacjach.
  4. Wykorzystanie narzędzia OSR: Warsztat nauczy, jak efektywnie korzystać z modyfikowanego druku OSR (Ocena Skutków Regulacji) jako narzędzia planistycznego oraz metody oceny nakładów związanych z wprowadzaniem nowych regulacji.
  5. Realna ocena kosztów: Uczestnicy nauczą się, jak dokładnie ocenić potencjalne koszty związane z wdrożeniem i utrzymaniem nowej procedury, co może pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji w przyszłości.
  6. Praktyczne narzędzia do pracy: W trakcie warsztatu uczestnicy otrzymają dwie szczegółowe oceny skutków regulacji oraz szkic nowej procedury, co da im konkretne narzędzia do dalszego działania w ich organizacjach.
  7. Format MS Word: Dostarczone dokumenty będą w formacie MS Word, co umożliwi uczestnikom łatwą modyfikację i finalizację, dostosowując je do indywidualnych potrzeb ich organizacji.

Zdecydowany?

To na zakupy!

Możesz też:

  • Wysłać zgłoszenie na adres e-mail: biuro@szkoleniazbezpieczenstwa.pl
  • Dokonać opłaty  na dane podane w informacji zwrotnej, a do nas wysłać potwierdzenie. Jednak… szybciej i pewnie jest dokonanie zakupu kartą.

Uwaga, ze względu na formułę warsztatową obowiązuje limit miejsc!

Szczegóły

Data:
2 października
Godzina:
11:00 - 12:30
Koszt:
65zł

Miejsce wydarzenia

online