Europejska Akademia
Bezpieczeństwa i Ochrony

EUROPEAN SAFETY & SECURITY ACADEMY

biuro@szkoleniazbezpieczenstwa.pl

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Szkolenie stacjonarne: Manager Bezpieczeństwa Fizycznego

25 września @ 10:00 - 26 września @ 16:00

1800 zł

UWAGA! Termin wrześniowy, jest ostatnim terminem w tym roku kalendarzowym! Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu jeszcze w tym roku, nie zwlekaj z zakupem!

Zdecydowany?

To na zakupy!

Szkolenie stacjonarne: Manager bezpieczeństwa fizycznego

1.800,00  + VAT

Opis

Jedyne na rynku szkolenie dla Managerów Bezpieczeństwa Fizycznego! Profesjonalne szkolenie w formie interaktywnego wykładu łączonego z warsztatem, prowadzone na żywo w małej grupie 6 Uczestników. Biorąc udział w szkoleniu otrzymujesz pełen pakiet dokumentów niezbędnych do codziennej pracy!

Celem szkolenia Manager Bezpieczeństwa Fizycznego jest przygotowanie osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo fizyczne do realizacji zadań. Szkolenie skierowane jest do kwalifikowanych pracowników ochrony oraz do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo fizyczne korporacji, firm i organizacji, czyli Security Managerów, specjalistów ds bezpieczeństwa fizycznego, asset protection managerów i osób pełniących podobne funkcje.

Prócz wiedzy z zakresu planowania systemów bezpieczeństwa fizycznego, uczestnicy zostaną zapoznani z praktykami europejskimi, w tym w szczególności z podejściem opartym o ryzyko. Słuchacze zdobędą również branżową wiedzę opartą między innymi o standardy międzynarodowe – ISO 18788, BS 16000 oraz w zakresie ochrony osób i mienia z wymaganiami Metodyki Komendy Głównej określającej zasady uzgadniania planów ochrony.

Ważnym aspektem będzie również poruszenie na szkoleniu zagadnień odpowiedzialności za działania i zaniechania, w tym odpowiedzialności karnej i cywilnej. Elementem szkolenia jest również kwestia RODO w organizacji.

Więcej informacji o szkoleniu: Manager Bezpieczeństwa Fizycznego

Może spodoba się również…

Możesz też:

  • Wysłać zgłoszenie na adres e-mail: biuro@szkoleniazbezpieczenstwa.pl
  • Dokonać opłaty  na dane podane w informacji zwrotnej, a do nas wysłać potwierdzenie. Jednak… szybciej i pewnie jest dokonanie zakupu kartą.

Uwaga, ze względu na formułę warsztatową obowiązuje limit miejsc!

Szczegóły

Początek:
25 września @ 10:00
Koniec:
26 września @ 16:00
Koszt:
1800 zł
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://szkoleniazbezpieczenstwa.pl/szkolenie-manager-bezpieczenstwa-fizycznego/

Miejsce wydarzenia

Warszawa
Poland